Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
TEKLİF
FORMU
SENİN
DANIŞMANIN
PRATİK
HESAPLAMA
Müşteri Hizmetleri04122515145
Banyo Ürünleri

Duravit markasının geleneği… 

Yüzyıllar süren geleneğe sahip büyük firmalar da bir zamanlar şimdiki kadar büyük değildi. Duravit için her şey 1817 yılında Almanya’nın Hornberg şehrinde Georg  Friedrich Horn’un önceleri sadece seramik yapımına odaklanan bir fabrika kurmasıyla başladı. 1956 yılında, seramikten porselen üretimine geçilerek ürün yelpazesi  vitrifiyeyi de kapsayacak şekilde genişletildi. Bu da gelecekteki başarının zeminini hazırladı ve banyo dünyasını yeni bir isimle tanıştırdı... 

Duravit! Bugün, Duravit AG uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “yenilik geleneğine” dayanmış bir markadır. Duravit yenilikçi teknolojisi, olağandışı tasarımı ve yeni ürün segmentleri  geliştirmesiyle yeni bölgelerde yer edinme konusundaki istekliliğini göstermeye devam eder. 

Tek noktadan alışveriş hemen hemen tüm vitrifiye , banyo mobilyaları, küvetler, havuzlar, sauna ve aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesi tarafından karşılanması büyük bir kolaylıkdır.