Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
TEKLİF
FORMU
SENİN
DANIŞMANIN
PRATİK
HESAPLAMA
Müşteri Hizmetleri04122515145
Gömme Rezervuar

Geberit gömme rezervuarların, 50 yıldır tüm dünyada bir milyondan fazla montajı yapılmıştır. Güvenilirlikleriyle ünlüdürler. Her bir rezervuar teslim edilmeden önce sızdırmazlık testinden geçirilir. 25 yıl süresince yedek parça sağlama garantisi sunarlar. İsteğe bağlı olarak çift kademeli deşarj fonksiyonu, start-stop özellikli deşarj fonksiyonu veya büyük deşarj hacmi özellikleri kullanılabilir. Geberit gömme rezervuar Sigma 12 cm (UP320) kendisini su tüketimi bakımından örnek haline getirecek şekilde 4,5 litrelik kapasiteyle de sınırlandırılabilir. Sonuç olarak, WELL etiketinde tutarlı bir şekilde yüksek puanlar elde etmiştir.

Banyonun geleceği için hazırlanmıştır

WC elemanları, Geberit AquaClean'lerin su bağlantıları için bir boş boru içerir. Bu boruyla, otomatik taharet sistemli WC Geberit AquaClean'i istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Bazı WC elemanları, kötü kokuları doğrudan WC klozet seramiğinde emen ve gideren Geberit DuoFresh için ek olarak donatılır.

Tüm Geberit montaj sistemleri için kullanıma sunulmuştur

Geberit gömme rezervuarlar, Geberit Duofix, Geberit Kombifix ve Geberit GIS montaj sistemleri için kullanılabilir. Neredeyse tüm standart klozetlerle uyumludurlar.