Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
TEKLİF
FORMU
SENİN
DANIŞMANIN
PRATİK
HESAPLAMA
Müşteri Hizmetleri04122515145
Hakkımızda


Vip Mekanik Enerji Isıtma ve Soğutma Sistemleri İnş. San. Tic. Ltd.Şti.;

Isıtma, soğutma, havalandırma  ve  enerji verimliliği alanlarında,  projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İlgili sektörlerde bilgi ve deneyim  kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Vip Mekanik, Diyarbakır Kayapınar’da ki showroomuz da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden  beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, ülke genelindeki ısıtma, soğutma,  havalandırma ve  enerji sektörlerinde  hızla gelişen ve adından  sıkça  söz   ettiren  bir  şirket  olmayı  başarmıştır.

Vip Mekanik,  başarı,  büyüme,  enerji  ekonomisi  ve  müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Türkiye  genelindeki yatırımcı ve  mekanik  taahhüt  firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.

Enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği günümüz  ekonomisinde, çevreye ve ekolojik dengeye duyarlı, verimli ve doğru projelendirilmiş yenilikçi sistem çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyaçlar çerçevesinde, tecrübeli ve bilgili kadrosu, değerleri, markaları ve stratejik  hedefleri ile Vip Mekanik, sektördeki en kaliteli, en esnek ve en paylaşımcı  çözüm ortaklığını  sunmaktadır.