Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
TEKLİF
FORMU
SENİN
DANIŞMANIN
PRATİK
HESAPLAMA
Müşteri Hizmetleri04122515145
Kabin

   Sektörde yeniliğin ve estetiğin öncüsü olan KABİNET, TSE belgeli 8 seri ve 71 model kabin ile 16 model küvet ve duş tekneleri alternatifleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Hizmet vekaliteden taviz vermeyen yaklaşım ve anlayışı ile bütün KABİNET ürünlerine, üretim ve malzeme hatalarına karşı 3 yıl garanti verilmektedir.

   Müşterimize en iyi hizmeti sunabilmek için ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen bütün aşamalar titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilmekte, taleplerin en kısa sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Ürünlerin kısa sürede üretilip sevk edilmesi şirketin önemli avantajlarındandır. Tüm cam ürünlerimiz, kırılmaya karşı dayanıklığı arttırmak amacıyla üstün kalitede temperlenmektedir. Duş kabinleri, mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ile üretilmektedir. Kullanılan fitil ve rulmanlar ileri teknoloji malzemeleridir.

   Şirket, özellikle, düz ve bombeli temperli cam kabin taleplerinin artması ile bu alanda yeni seri ve ürünler geliştirerek müşterilerine yüksek kalitede ve estetikte kabinler sunmaktadır. Değişik temperli cam kalınlıkları (4mm, 6mm) ve desen alternatifleri (şeffaf, buzlu, kumlu, pinto,...), ve profil alternatifleri (parlak gümüş, mat gümüş ve beyaz) ile müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır.

   Estetiğe ve temizliğe önem veren şirket, Temperli Cam kabinleri için koruyucu ve su tutmama özelliğine sahip CLEAR SHIELD uygulamasını sunmaktadır. Cam yüzeyine yapılan bu koruyucu uygulama sayesinde kabinlerde kullanımdan sonra kireç lekeleri oluşmamakta, uzun süre temiz ve yeni kalmaktadır. Clear Shield uygulanmış camlar özel bakım ürünü ile temizlendiği taktirde çok daha temiz ve uzun ömürlü olmaktadır.

    Kabinet Akrilik Küvet ve Duş tekneleri son derece hijyenik ve dayanıklı ürünlerdir. Isı genleşmelerine dayanıklı olan Kabinet Akrilik ürünleri EN-263 normlu plakalardan EN-198 normlarında üretilmektedir. Kabinet Duş tekneleri, küvetleri ve jakuzi hidromasaj sistemleri değişik model ve boyutlarda müşterilerin değişen ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

   Avrupa’nın önde gelen Banyo ürünleri şirketi ARTWEGER GmbH ile 2000 yılında yapmış olduğu ortaklık anlaşması ile ürünlerin Türkiye satış ve distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen üstün kaliteli Artweger Duş kabini ve diğer banyo ürünleri ithal edilerek satışa sunulmaktadır.